niedziela, 5 maja 2013


Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu 6 marca 2013 roku zostało zarejestrowane Stowarzyszenie non profit Łódzki Inkubator Psychoanalityczny, nr KRS 0000453604.

Celem działalności Łódzkiego Inkubatora Psychoanalitycznego jest rozwijanie i popularyzowanie  wiedzy z zakresu psychoanalizy i opierających się na jej założeniach nurtów teoretycznych psychoterapii oraz  integracja łódzkiego środowiska psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i innych osób zainteresowanych myślą psychoanalityczną poprzez cykliczne organizowanie wykładów, seminariów i konferencji z udziałem zaproszonych gości.


2 komentarze :

 1. Uwaga! Uwaga! Ważne!  Napisaliśmy projekt do budżetu obywatelskiego

  „Psyche na ekranie”

  ( zadanie ogólnomiejskie nr L0026 )  Są to bezpłatne, otwarte dla wszystkich projekcje filmowe połączone z psychologiczną analizą dokonywaną przez znanych profesjonalistów.

  Warunkiem sukcesu czyli dopuszczenia projektu do realizacji jest uzyskanie jak największej ilości głosów. Głosowanie odbywa się w dniach 20-28 września 2014. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy Łodzianie od 16 roku życia.

  Dzięki Wam – Waszej aktywności w głosowaniu – ten projekt może ruszyć!

  Procedura głosowania jest prosta!

  Wystarczy kliknąć w ten link https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/voting/info i oddać swój głos!

  Zagłosujcie i zaproście do głosowania wszystkich, których znacie: znajomych, rodzinę, babcie, dziadków, sąsiadki i sąsiadów!

  Dzięki Wam to może się udać!

  Serdecznie dziękujemy!

  Stowarzyszenie Łódzki Inkubator Psychoanalityczny


  OdpowiedzUsuń